Kanał youtube Kapilar

O firmie

KAPILAR to firma produkcyjna działająca na polskim rynku już od 1981 roku. Przedsiębiorstwo obsługuje niemal cały segment branży szkła. Naszą ofertę handlową podzielić można na osiem grup towarowych: neony , termometry , domowa produkcja wina , szkło AGD , szkło laboratoryjne , szkło dekoracyjne , rury i pręty szklane oraz naprawa szkła. Długoletnie doświadczenie oraz fakt, że firma zajmuje się kompleksowo branżą szklaną, świadczy o dużej konkurencyjności i wiarygodności handlowej. Ciągle unowocześniana infrastruktura techniczna oraz zespół wykwalifikowanej kadry (tytuły mistrzowskie dające możliwość szkolenia i egzaminowania w zawodzie formierz szkła) pozwala zachować innowacyjność oraz dużą dynamikę rozwoju. 

KAPILAR jest jedyną polską firmą kompleksowo przetwarzającą szklane rurki i pręty. Wytwarzane jest z nich kilkaset produktów będących w stałej ofercie jak i wiele artykułów na specjalne zamówienia. Oprócz obróbki szkła firma samodzielnie produkuje pozostałe elementy swoich wyrobów np.: detale z tworzyw sztucznych, wykonuje nadruki, montuje i pakuje oraz zajmuje się dystrybucją towarów za pośrednictwem własnej floty. W ofercie znajdują się również towary handlowe, komplementarne do produktów firmy np.: artykuły do domowej produkcji wina czy też termometry elektroniczne.

KAPILAR ciągle dąży do uzyskania maksymalizacji jakości oraz obsługi klienta. Dlatego wdrożyliśmy system zarządzania jakością PN-EN 9001:2001 oraz należymy do elitarnego grona firm, którym przyznano certyfikat SOLIDNI W BIZNESIE . Każdy nasz produkt oprócz gwarancji posiada dodatkowo deklarację zgodności oraz odpowiednie do wymogów prawa atesty.

KAPILAR dzieli się swoją wiedzą na łamach gazet i branżowych czasopism specjalistycznych. W telewizji można zobaczyć programy i reklamy , w których wykorzystywane są nasze produkty.

KAPILAR to nie tylko komercyjne przedsiębiorstwo nastawione jedynie na maksymalizację zysku. Poza działalnością produkcyjno-handlową w firmie organizowane są lekcje praktyczne dla uczniów szkół oraz tworzone są artystyczne projekty nowoczesnych dzieł sztuki, które wykorzystują czystość i ponadczasowy charakter szklanej materii.

Siedziba firmy w podłódzkim Antoniewie           W Biurze Obsługi Klienta


Przydatne pliki   Przydatne pliki:

Archiwum ZIP  Prezentacja firmy KAPILAR [1.7Mb]


Zobacz także  Zobacz także:

Zobacz także  O firmie » Historia
Zobacz także  O firmie » Logo i nazwa KAPILAR
Zobacz także  O firmie » Polityka Jakości
Zobacz także  O firmie » Czarodzieje szkła
Zobacz także  O firmie » Uprawnienia zawodowe
Zobacz także  O firmie » Certyfikat PN-EN ISO 9001:2001
Zobacz także  O firmie » Certyfikat SOLIDNI W BIZNESIE
Zobacz także  O firmie » Deklaracje zgodności
Zobacz także  O firmie » Praca w KAPILARZE
Zobacz także  O firmie » Patenty i atesty
Zobacz także  O firmie » Napisali o nas w prasie
Zobacz także  O firmie » Prace naukowe
Zobacz także  O firmie » Pokazali nas w TV
Zobacz także  O firmie » Nie tylko zysk...

Termometr Kapilar

Dzięki termometrowi dowiesz się jaka jest aktualna temperatura na całym świecie!
 
Sprawdź pogodę

Newsletter:

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać
od nas najnowsze informacje.
Rezygnacja z newlettera.
 Google+