KAPILAR - PRODUCENT SZKŁA: neony, termometry, szkło dekoracyjne i ozdobne, szkło użytkowe, szkło laboratoryjne, rury szklane, naprawa szkła
Kanał youtube Kapilar

2010-08-06 Neon do spektaktu ANTOINE

Antoni Cierplikowski pseud. Antoine (ur. 24 grudnia 1884  r. w Sieradzu, zm. 5 lipca 1976  tamże) – fryzjer  o międzynarodowej sławie, twórca nowych trendów w dziedzinie fryzjerstwa, a właściwie całej stylistyki kobiecej. Artysta i przyjaciel artystów, polityków i głów koronowanych, mecenas sztuki. Zwany "królem fryzjerów – fryzjerem królów".

W ramach organizowanego w rodzinnym mieście Antoine'a OPEN HAIR FESTIVAL  wystawiono sztukę teatralną o życiu "króla fryzjerów". Gwiazdorska obsada m.in: Lesław Żurek, Tamara Arciuch, Bartosz Opania, Anna Guzik, Aleksandra Szwed, Michał Milowicz, Martyna Kliszewska oraz scenariusz i reżyseria Jakuba Przebindowskiego spowodowała, że powstało jedno z największych wydarzeń artystycznych lata. Firma KAPILAR miała zaszczyt być jednym ze sponsorów tego wielkiego wydarzenia. Głównym elementem scenografii jest bowiem nasz neon z napisem ANTOINE.

Więcej na stronach DZIEŃ DOBRY TVN.

Neon do spektaklu ANTOINE     Neon do spektaklu ANTOINE
2010-06-29 Neon HBO NA STOJAKA

"HBO NA STOJAKA to program, który powstaje w Polsce od kwietnia 1998 roku. Jest wzorowany na popularnym w Ameryce stand-up comedy show. Znani aktorzy komediowi i młodzi komicy prezentują odważne teksty w obecności publiczności.Program pokazuje całą prawdę o otaczającej nas rzeczywistości, komentuje wydarzenia z życia społecznego, politycznego i obyczajowego. W programie nie ma tematów tabu..." , ale są za to neony firmy KAPILAR eksponowane na głównym tle dekoracji scenicznej. :)
Thermometer KAPILAR

With this thermometer you will know temperatures all over the world!
 
Check the weather

Newsletter:

Please enter your e-mail to receive latest news.
Cancel newsletter.
 Google+