KAPILAR - PRODUCENT SZKŁA: neony, termometry, szkło dekoracyjne i ozdobne, szkło użytkowe, szkło laboratoryjne, rury szklane, naprawa szkła
Kanał youtube Kapilar

2010-11-06 Alicja w krainie neonów

Przedstawienia teatralne KRÓLEWSKIEGO TEATRU PAŁACU W WILANOWIE mają już wieloletnią tradycję. Tym razem zaprzyjaźnieni  z firmą KAPILAR warszawscy aktorzy, zapraszają na PRZYGODY ALICJI W KRAINIE CZARÓW - spektakl oparty na opowieści Lewisa Carolla.

W zabytkowej Sali Uczt pałacu w Wilanowie zarówno dzieci jak i dorośli, odbędą fantastyczną podróż do magicznego świata bajkowych stworów, śpiewających kwiatów i niesamowitych zdarzeń.

Firma KAPILAR miała zaszczyt być jednym ze sponsorów tego niesamowitego wydarzenia, którego premiera odbyła się jesienią 2010 roku. Jednym z elementów scenografii jest neonowa głowa kota, która wzbudza u dzieci niemałe wrażenia, zresztą musicie zobaczyć sami…

W postać Alicji wcieliła się Alina Więckiewicz    Neonowy kot w przedstawieniu  PRZYGODY ALICJI W KRAINIE CZARÓW
2010-09-11 Neonowe serce T. Kościuszki

W dniach od 11 września do 10 października 2010 r. w Łodzi odbył się FOKUS ŁÓDŹ BIENNALE - międzynarodowa wystawa w przestrzeni publicznej, zatytułowana "Od Placu Wolności do Placu Niepodległości".


Jednym z punktów wystawy, był projekt autorstwa Pawła Hajncla (malarza i twórcy wideo, obiektów plastycznych, komiksów) przedstawiający 2 neonowe serca, przymocowane na piersi Tadeusza Kościuszki, stojącego na łódzkim Placu Wolności. Bijący od pomnika blask czerwonych serc, zapalających się przemiennie, stwarzał wrażenie jakby serce Kościuszki ożyło – efekt ten nie pozostał obojętny dla oczu przechodzących obok Łodzian. Słychać było dookoła….popatrzcie….Kościuszce bije serce….

Był to kolejny, udany efekt współpracy firmy KAPILAR z artystami, dla których neon jako tworzywo, daje ogromne możliwości ekspresji. Panu Pawłowi bardzo dziękujemy za szanse zrealizowania tak interesującego projektu i czekamy na więcej!

Więcej informacji na NASZE MIASTO.PL i TOYA.NET

Neonowe serce T. Kościuszki  
Termometr Kapilar

Dzięki termometrowi dowiesz się jaka jest aktualna temperatura na całym świecie!
 
Sprawdź pogodę

Newsletter:

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać
od nas najnowsze informacje.
Rezygnacja z newlettera.
 Google+