KAPILAR - PRODUCENT SZKŁA: neony, termometry, szkło dekoracyjne i ozdobne, szkło użytkowe, szkło laboratoryjne, rury szklane, naprawa szkła
Kanał youtube Kapilar

2011-05-27 Neony na PUMA SOCIAL PARTY

W dniu 27.05.2011 w SOHO FACTORY odbyła się największa "domówka w Polsce" - PUMA SOCIAL PARTY - organizowana przez czasopismo MALEMAN. Na evencie oprócz wielu zespołów muzycznych oraz DJ-ów można było zobaczyć neony reklamowe firmy KAPILAR. Więcej informacji oraz zdjęć na stronie MALEMEN.
Neony PUMA w SOHO FACTORY  2010-12-17 Odnowią łódzkie neony?

Pod tym samym tytułem w dodatku do DZIENNIKA ŁODZKIEGO "KOCHAM ŁÓDŹ" ukazał się artykuł Matyldy WITKOWSKIEJ poruszający coraz bardziej aktualny temat ratowania starych łódzkich neonów. Fotomontaże artystki Marysi Rybickiej, która kilka tygodni temu przygotowała wystawę w klubokawiarni OWOCE I WARZYWA prezentującą najbardziej znane łódzkie reklamy świetlne (para na CENTRALU, MAGDA czy KASKADA), wywołały dyskusję, która miejmy nadzieję przyczyni się do renowacji chociaż jednego neonu z czasów PRL-u. Akcja ratowania świetlnych dzieł sztuki, będący doskonałą promocją miasta została już zapoczątkowana przez Katowice. Miejmy nadzieję, że Łódź nie będzie gorsza.
Термометр КАPILAR

Благодаря термометру Вы сможете узнать в данное время температуру во всем мире!
 
Проверить прогноз погоды

Ньюслеттер:

Запишите свой адрес эл. почты для того, чтобы получать новую информацию.
Отказаться от ньюслеттера.
 Google+