KAPILAR - PRODUCENT SZKŁA: neony, termometry, szkło dekoracyjne i ozdobne, szkło użytkowe, szkło laboratoryjne, rury szklane, naprawa szkła
Kanał youtube Kapilar

2011-05-27 Neony na PUMA SOCIAL PARTY

W dniu 27.05.2011 w SOHO FACTORY odbyła się największa "domówka w Polsce" - PUMA SOCIAL PARTY - organizowana przez czasopismo MALEMAN. Na evencie oprócz wielu zespołów muzycznych oraz DJ-ów można było zobaczyć neony reklamowe firmy KAPILAR. Więcej informacji oraz zdjęć na stronie MALEMEN.
Neony PUMA w SOHO FACTORY  2010-12-17 Odnowią łódzkie neony?

Pod tym samym tytułem w dodatku do DZIENNIKA ŁODZKIEGO "KOCHAM ŁÓDŹ" ukazał się artykuł Matyldy WITKOWSKIEJ poruszający coraz bardziej aktualny temat ratowania starych łódzkich neonów. Fotomontaże artystki Marysi Rybickiej, która kilka tygodni temu przygotowała wystawę w klubokawiarni OWOCE I WARZYWA prezentującą najbardziej znane łódzkie reklamy świetlne (para na CENTRALU, MAGDA czy KASKADA), wywołały dyskusję, która miejmy nadzieję przyczyni się do renowacji chociaż jednego neonu z czasów PRL-u. Akcja ratowania świetlnych dzieł sztuki, będący doskonałą promocją miasta została już zapoczątkowana przez Katowice. Miejmy nadzieję, że Łódź nie będzie gorsza.
Le thermomètre KAPILAR

Grâce au thermomètre vous pouvez vérifier la température actuelle dans le monde entier!
 
Vérifiez la météo

Newsletter:

Tapez votre adresse e-mail pour obtenir nos dernieres informations.
Renonciation à la newsletter.
 Google+