KAPILAR - PRODUCENT SZKŁA: neony, termometry, szkło dekoracyjne i ozdobne, szkło użytkowe, szkło laboratoryjne, rury szklane, naprawa szkła
Kanał youtube Kapilar

2011-06-04 I zdziwi się Europa...

Miło nam poinformować, iż wyprodukowany w firmie KAPILAR neon "AND EUROPE WILL BE STUNED" wykonany dla Narodowej Galerii Sztuki ZACHĘTA w Warszawie, został wystawiony w Pawilonie Polskim numer 54 w ramach Międzynarodowej Wystawy Sztuki w Wenecji.

Szerzej o wspomnianym wydarzeniu na stronie internetowej galerii sztuki , a także w nocie prasowej z la Biennale di Venezia.

Neon AND EUROPE WILL BE STUNED na wystawie w Wenecji

Polski Pawilon na 54. Międzynarodowej Wystawie Sztuki w Wenecji
fot. Ilya Rabinovich
2011-06-01 Szklane serca w KOSMOSIE

W dniach 01-05.06.2011 r. w Berlinie, odbył się DMY INTERNATIONAL DESIGN FESTIVAL, w ramach którego, swoje prace zaprezentował duet artystów z Warszawy p. Ewa Bochen i p. Maciej Jelski - założyciele studia projektowego KOSMOS PROJECT.

Praca pod tytułem COLLECTIVE UNCONSCIOUS-THE HEART (zbiorowa nieświadomość-serce), odnosi się do współczesnego życia, które może być racjonalne, w otoczeniu nowych technologii, ale nadal z zachowaniem przez nas elementu irracjonalnego.

Firma KAPILAR miała swój wkład w wystawiane tam szklane prace. To nasi "czarodzieje szkła" podjęli się niezwykle trudnego zadania stworzenia szklanej rzeźby, imitującej ludzkie serce. Wykonane z niezwykłą precyzją elementy projektu min: "szklane aorty", po raz kolejny udowadniają, iż ze szkła można  ZROBIĆ WSZYSTKO...

Produkcja karafki SERCE    Karafka SERCE
Термометр КАPILAR

Благодаря термометру Вы сможете узнать в данное время температуру во всем мире!
 
Проверить прогноз погоды

Ньюслеттер:

Запишите свой адрес эл. почты для того, чтобы получать новую информацию.
Отказаться от ньюслеттера.
 Google+