KAPILAR - PRODUCENT SZKŁA: neony, termometry, szkło dekoracyjne i ozdobne, szkło użytkowe, szkło laboratoryjne, rury szklane, naprawa szkła
Kanał youtube Kapilar

2011-06-04 I zdziwi się Europa...

Miło nam poinformować, iż wyprodukowany w firmie KAPILAR neon "AND EUROPE WILL BE STUNED" wykonany dla Narodowej Galerii Sztuki ZACHĘTA w Warszawie, został wystawiony w Pawilonie Polskim numer 54 w ramach Międzynarodowej Wystawy Sztuki w Wenecji.

Szerzej o wspomnianym wydarzeniu na stronie internetowej galerii sztuki , a także w nocie prasowej z la Biennale di Venezia.

Neon AND EUROPE WILL BE STUNED na wystawie w Wenecji

Polski Pawilon na 54. Międzynarodowej Wystawie Sztuki w Wenecji
fot. Ilya Rabinovich
2011-06-01 Szklane serca w KOSMOSIE

W dniach 01-05.06.2011 r. w Berlinie, odbył się DMY INTERNATIONAL DESIGN FESTIVAL, w ramach którego, swoje prace zaprezentował duet artystów z Warszawy p. Ewa Bochen i p. Maciej Jelski - założyciele studia projektowego KOSMOS PROJECT.

Praca pod tytułem COLLECTIVE UNCONSCIOUS-THE HEART (zbiorowa nieświadomość-serce), odnosi się do współczesnego życia, które może być racjonalne, w otoczeniu nowych technologii, ale nadal z zachowaniem przez nas elementu irracjonalnego.

Firma KAPILAR miała swój wkład w wystawiane tam szklane prace. To nasi "czarodzieje szkła" podjęli się niezwykle trudnego zadania stworzenia szklanej rzeźby, imitującej ludzkie serce. Wykonane z niezwykłą precyzją elementy projektu min: "szklane aorty", po raz kolejny udowadniają, iż ze szkła można  ZROBIĆ WSZYSTKO...

Produkcja karafki SERCE    Karafka SERCE
Termometr Kapilar

Dzięki termometrowi dowiesz się jaka jest aktualna temperatura na całym świecie!
 
Sprawdź pogodę

Newsletter:

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać
od nas najnowsze informacje.
Rezygnacja z newlettera.
 Google+