KAPILAR - PRODUCENT SZKŁA: neony, termometry, szkło dekoracyjne i ozdobne, szkło użytkowe, szkło laboratoryjne, rury szklane, naprawa szkła
Kanał youtube Kapilar

2011-08-22 Neonowy UKŁAD WARSZAWSKI

W jesiennej ramówce stacji TVN, znalazł się nowy serial pt.UKŁAD WARSZAWSKI - kryminał z przymrużeniem oka i gwiazdorską obsadą. Jan Englert, Olga Bołądź, Lesław Żurek, Adam Ferency, to tylko kilka znanych nazwisk, które mają przyciągnąć widzów do oglądania nowej produkcji TVNu.

Konferencja poświęcona serialowi, odbyła się w Warszawie w poniedziałek 22.08.2011. Oprócz licznie przybyłych na spotkanie gwiazd, wzrok przyciągał wykonany w firmie KAPILAR neon. Animowana postać złodziejaszka wspinającego się po drabinie z łupem w worku na plecach znalazła się także w czołówce nowego serialu.

Emisja pierwszego odcinka już 04.09.2011 na antenie TVN, czekamy z niecierpliwością....a tymczasem zachęcamy do zapoznania się ze zwiastunem gdzie jedną z głównych ról gra oczywiście nasz neon. :)

Animacja neonu UKŁADU WARSZAWSKI2011-08-08 J. Weiss dzwoni do KAPILARA

Dlaczego rtęć w rtęciowym termometrze lekarskim nie opada do temperatury otoczenia po wyjęciu termometru spod pachy?

Takie oto pytanie usłyszał w słuchawce telefonu przedstawiciel handlowy działu termometrów Robert Trzcinka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby po drugiej stronie nie brzmiał głos Janusza Weissa z RADIA ZET.

Od momentu powstania na antenie RADIA ZET programu "Dzwonię do Pani/Pana w nietypowej sprawie", a następnie "Wszystkie pytania świata", zastanawialiśmy się, co by było gdyby kiedyś zadzwonił do nas Janusz Weiss… I jak widać, przyszła kolej na KAPILARA….

Zapraszamy serdecznie  do posłuchania audycji z udziałem naszego kolegi, a Pana Janusza Weissa, serdecznie przy tej okazji pozdrawiamy.

Wszystkie pytania świata RADIA ZETТермометр КАPILAR

Благодаря термометру Вы сможете узнать в данное время температуру во всем мире!
 
Проверить прогноз погоды

Ньюслеттер:

Запишите свой адрес эл. почты для того, чтобы получать новую информацию.
Отказаться от ньюслеттера.
 Google+