KAPILAR - PRODUCENT SZKŁA: neony, termometry, szkło dekoracyjne i ozdobne, szkło użytkowe, szkło laboratoryjne, rury szklane, naprawa szkła
Kanał youtube Kapilar

2011-08-22 Neonowy UKŁAD WARSZAWSKI

W jesiennej ramówce stacji TVN, znalazł się nowy serial pt.UKŁAD WARSZAWSKI - kryminał z przymrużeniem oka i gwiazdorską obsadą. Jan Englert, Olga Bołądź, Lesław Żurek, Adam Ferency, to tylko kilka znanych nazwisk, które mają przyciągnąć widzów do oglądania nowej produkcji TVNu.

Konferencja poświęcona serialowi, odbyła się w Warszawie w poniedziałek 22.08.2011. Oprócz licznie przybyłych na spotkanie gwiazd, wzrok przyciągał wykonany w firmie KAPILAR neon. Animowana postać złodziejaszka wspinającego się po drabinie z łupem w worku na plecach znalazła się także w czołówce nowego serialu.

Emisja pierwszego odcinka już 04.09.2011 na antenie TVN, czekamy z niecierpliwością....a tymczasem zachęcamy do zapoznania się ze zwiastunem gdzie jedną z głównych ról gra oczywiście nasz neon. :)

Animacja neonu UKŁADU WARSZAWSKI2011-08-08 J. Weiss dzwoni do KAPILARA

Dlaczego rtęć w rtęciowym termometrze lekarskim nie opada do temperatury otoczenia po wyjęciu termometru spod pachy?

Takie oto pytanie usłyszał w słuchawce telefonu przedstawiciel handlowy działu termometrów Robert Trzcinka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby po drugiej stronie nie brzmiał głos Janusza Weissa z RADIA ZET.

Od momentu powstania na antenie RADIA ZET programu "Dzwonię do Pani/Pana w nietypowej sprawie", a następnie "Wszystkie pytania świata", zastanawialiśmy się, co by było gdyby kiedyś zadzwonił do nas Janusz Weiss… I jak widać, przyszła kolej na KAPILARA….

Zapraszamy serdecznie  do posłuchania audycji z udziałem naszego kolegi, a Pana Janusza Weissa, serdecznie przy tej okazji pozdrawiamy.

Wszystkie pytania świata RADIA ZETLe thermomètre KAPILAR

Grâce au thermomètre vous pouvez vérifier la température actuelle dans le monde entier!
 
Vérifiez la météo

Newsletter:

Tapez votre adresse e-mail pour obtenir nos dernieres informations.
Renonciation à la newsletter.
 Google+