KAPILAR - PRODUCENT SZKŁA: neony, termometry, szkło dekoracyjne i ozdobne, szkło użytkowe, szkło laboratoryjne, rury szklane, naprawa szkła
Kanał youtube Kapilar

2012-03-30 KAPILAR na targach EuroLab

W dniach 28-30 marca 2012 firma KAPILAR uczestniczyła w XIV edycji Targów Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab. Po raz kolejny, w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, świat nauki spotkał się ze światem biznesu. Tegoroczne wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród targowych gości. Oprócz ekspozycji wyrobów laboratoryjnych na stoiskach wystawienniczych, zwiedzający mogli korzystać z szeregu wydarzeń merytorycznych, takich jak wykłady, czy seminaria.

Udział w targach EuroLab bez wątpienia umożliwił nam zapoznanie się z najnowszą, kompleksową ofertą dla branży laboratoryjnej. Stał się także szansą na nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych, z których mamy nadzieję zaczniemy w najbliższej przyszłości skorzystać.
 2012-02-16 Neony konta LED-y

Na łamach miesięcznika VISUAL COMMUNICATION został opublikowany artykuł autorstwa Łukasza FRANKOWSKIEGO (szefa działu neonów firmy KAPILAR) porównujący dwie konkurencyjne technologie oświetleniowe: neony i LED-y. Tekst podzielony na dwie części można przeczytać w numerze 11-12.2011 i 01.2012 oraz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do lektury.
 Thermometer KAPILAR

With this thermometer you will know temperatures all over the world!
 
Check the weather

Newsletter:

Please enter your e-mail to receive latest news.
Cancel newsletter.
 Google+