KAPILAR - PRODUCENT SZKŁA: neony, termometry, szkło dekoracyjne i ozdobne, szkło użytkowe, szkło laboratoryjne, rury szklane, naprawa szkła
Kanał youtube Kapilar

2013-04-10 W neonowym RHYTHMIE

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki, do obejrzenia najnowszej wystawy THEMERSONOWIE I AWANGARDA w MUZEUM SZTUKI MS2 przy ulicy Ogrodowej 19 w Łodzi.

Wystawa prezentowana jest w dniach od 22.02.2013 do 05.05.2013 i zobaczyć na niej można między innymi neon RHYTHM, który to został wyprodukowany w KAPILARZE. Autorem projektu jest Wojciech PUŚ, artysta współpracujący z warszawską GALERIĄ LETO, dla której to również wykonaliśmy bliźniaczy neon.

Autor projektu, uczestniczył w produkcji swojego dzieła i z dużym zainteresowaniem obserwował jak w rękach naszego szklarza, prosta rurka przeistacza się w wymyśloną przez niego formę świetlną. Nie bez podstaw nazywamy naszych szklarzy „czarodziejami szkła”, bo to ich niezwykle wprawne ręce, pozwalają na wykonanie najbardziej wyszukanych i skomplikowanych pomysłów.
 2012-11-05 Neonowa ENEA

Z przyjemnością informujemy, iż po raz kolejny nasze neony zagrały "główne role" w reklamie telewizyjnej. Tym razem w doborowym towarzystwie aktorskim: Andrzeja Grabowskiego, Artura Barcisia i Michała Żebrowskiego.

Reklama firmy ENEA – dostawcy energii elektrycznej, ukazała się w telewizji na początku listopada bieżącego roku, a zrealizowana została przez łódzką wytwórnię filmową OPUS FILM, z którą to firma KAPILAR często współpracuje.

Po cichu liczymy na to, że pokazane w reklamie kolorowe napisy, spodobają się fryzjerom, którzy to zechcą mieć podobne neony, nad wejściem do swojego salonu.

Reklama ENEA-STAŁA CENAKAPILAR - Thermometer

Dank dem Thermometer erfährst Du die aktuellen Temperaturen auf der ganzen Welt!
 
Prüfe das Wetter

Newsletter:

Gebe Deine E-Mailadresse ein, um von uns mit den neuesten Informationen versorgt zu werden.
Newletter abbestellen.
 Google+