KAPILAR - PRODUCENT SZKŁA: neony, termometry, szkło dekoracyjne i ozdobne, szkło użytkowe, szkło laboratoryjne, rury szklane, naprawa szkła
Kanał youtube Kapilar

2019-05-07 Zaprojektuj swój neon

Na naszej stronie nowość i to taka jakiej w polskiej sieci (a może i światowej) jeszcze nikt nie ma! Wizualizator napisów neonowych robiący na bieżąco kalkulację i to w wielu opcjach montażowych. Klikajcie, wizualizujcie i... zamawiajcie!

 

Zaprojektuj swój neon

 
2018-06-12 PRACA W KAPILARZE

Jeżeli chcesz sprawdzić swoich sił w zmaganiu się, że szklaną materią to zapraszamy do naszego zespołu. Dzięki naszym uprawieniom masz szanse nauczyć się bardzo ciekawego i rzadkiego zawodu formierza wyrobów szklanych, który da Ci wiele satysfakcji i korzyści materialnych. Wystarczą tylko chęci i odrobina zdolności manulanych. Oprócz stanowisk typowo produkcyjnych zapraszmy również osoby chcące poznać pracę biurową w zespole funkcjonującym wg norm PN-EN ISO 9001:2001, którą pokaże według jakich standardów pracują międzynarodowe korporacje.

Obecnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

HANDLOWIEC/GRAFIK DZIAŁU REKLAM ŚWIETLNYCH -  pobierz   Adobe Readeroferta pracy [60.3Kb]

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI REKLAM - pobierz   Adobe Reader  oferta pracy [61Kb]

MONTER REKLAM ŚWIETLNYCH-  pobierz   Adobe Reader oferta pracy [57.8Kb]

CV ze zdjęciem oraz listy motywacyjne prosimy przesyłać e-mailem pod adres rekrutacja@kapilar.pl lub pocztą tradycyjną (dane teleadresowe w dziale Kontakt). Zastrzegamy prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.
KAPILAR - Thermometer

Dank dem Thermometer erfährst Du die aktuellen Temperaturen auf der ganzen Welt!
 
Prüfe das Wetter

Newsletter:

Gebe Deine E-Mailadresse ein, um von uns mit den neuesten Informationen versorgt zu werden.
Newletter abbestellen.
 Google+