KAPILAR - PRODUCENT SZKŁA: neony, termometry, szkło dekoracyjne i ozdobne, szkło użytkowe, szkło laboratoryjne, rury szklane, naprawa szkła
Kanał youtube Kapilar

2010-06-29 Neon HBO NA STOJAKA

"HBO NA STOJAKA to program, który powstaje w Polsce od kwietnia 1998 roku. Jest wzorowany na popularnym w Ameryce stand-up comedy show. Znani aktorzy komediowi i młodzi komicy prezentują odważne teksty w obecności publiczności.Program pokazuje całą prawdę o otaczającej nas rzeczywistości, komentuje wydarzenia z życia społecznego, politycznego i obyczajowego. W programie nie ma tematów tabu..." , ale są za to neony firmy KAPILAR eksponowane na głównym tle dekoracji scenicznej. :)
2010-06-24 Lekcja dla dzieci z gimnazjum

Dnia 22 czerwca 2010 roku w firmie KAPILAR odbyła się lekcja otwarta dla dzieci z GIMANZJUM NR 17 z Łodzi . Na zajęciach tych uczniowie mogli dowiedzieć się wiele ciekawych informacji dotyczących szkła oraz zaznajomić się z produkowanymi przez firmę wyrobami. Chętni mogli spróbować także pracy na palniku. To już nie pierwsza organizowana przez przedsiębiorstwo akcja non-profit, która ma pokazać że nie tylko zajmujemy się maksymalizacją zysku, ale także chętnie uczestniczymy w różnych formach działalności społecznej.
Lekcja otwarta GIMNAZJUM 17 Łódź
      Termometr Kapilar

Dzięki termometrowi dowiesz się jaka jest aktualna temperatura na całym świecie!
 
Sprawdź pogodę

Newsletter:

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać
od nas najnowsze informacje.
Rezygnacja z newlettera.
 Google+