KAPILAR - PRODUCENT SZKŁA: neony, termometry, szkło dekoracyjne i ozdobne, szkło użytkowe, szkło laboratoryjne, rury szklane, naprawa szkła
Kanał youtube Kapilar

2010-11-17 Spotkanie z twórcą neonów PRL-u

W dniu 18.11.2010 w klubokawiarni OWOCE I WARZYWA odbyło się spotkanie z Ryszardem MACHAROWSKIM autorem projektów wielu łódzkich neonów z czasów PRL. Na spotkanie przybyło wiele osób co świadczy o tym, że stare reklamy świetlne (jedyna z nielicznych kolorowych wizytówek szarych czasów PRL) nadal są interesującym tematem. Oprócz głównego prelegenta w dyskusji uczestniczył szef firmy KAPILAR - Lechosław Frankowski, który wyginał wiele rurek neonowych do projektów stworzonych przez Ryszarda MACHAROWSKIEGO. Miejmy nadzieję, że tej dzięki tej dyskusji powróci temat renowacji starych neonów, które mogą stać się ciekawą formą promocji miasta Łodzi.
 2010-11-06 Alicja w krainie neonów

Przedstawienia teatralne KRÓLEWSKIEGO TEATRU PAŁACU W WILANOWIE mają już wieloletnią tradycję. Tym razem zaprzyjaźnieni  z firmą KAPILAR warszawscy aktorzy, zapraszają na PRZYGODY ALICJI W KRAINIE CZARÓW - spektakl oparty na opowieści Lewisa Carolla.

W zabytkowej Sali Uczt pałacu w Wilanowie zarówno dzieci jak i dorośli, odbędą fantastyczną podróż do magicznego świata bajkowych stworów, śpiewających kwiatów i niesamowitych zdarzeń.

Firma KAPILAR miała zaszczyt być jednym ze sponsorów tego niesamowitego wydarzenia, którego premiera odbyła się jesienią 2010 roku. Jednym z elementów scenografii jest neonowa głowa kota, która wzbudza u dzieci niemałe wrażenia, zresztą musicie zobaczyć sami…

W postać Alicji wcieliła się Alina Więckiewicz    Neonowy kot w przedstawieniu  PRZYGODY ALICJI W KRAINIE CZARÓW
Termometr Kapilar

Dzięki termometrowi dowiesz się jaka jest aktualna temperatura na całym świecie!
 
Sprawdź pogodę

Newsletter:

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać
od nas najnowsze informacje.
Rezygnacja z newlettera.
 Google+