KAPILAR - PRODUCENT SZKŁA: neony, termometry, szkło dekoracyjne i ozdobne, szkło użytkowe, szkło laboratoryjne, rury szklane, naprawa szkła
Kanał youtube Kapilar

2010-12-12 Nasze termometry w TVN TURBO

W 15 odcinku VI serii programu POLAK POTRAFI, polskiej wersji popularnego programu JAK TO JEST ZROBIONE  można obejrzeć jak powstają w KAPILARZE bezrtęciowe termometry zaokienne. Nasza firma już po raz drugi znalazła się przed kamerami telewizji TVN (wcześniej nasze termometry były prezentowane w DZIEŃ DOBRY TVN). Mamy nadzieję, że to nie ostatni raz. :) Program o naszych termometrach można obejrzeć na stronie VOD ONET.
 
Program o produkcji termoemtrów POLAK POTRAFI w TVN TURBO
 2010-11-17 Spotkanie z twórcą neonów PRL-u

W dniu 18.11.2010 w klubokawiarni OWOCE I WARZYWA odbyło się spotkanie z Ryszardem MACHAROWSKIM autorem projektów wielu łódzkich neonów z czasów PRL. Na spotkanie przybyło wiele osób co świadczy o tym, że stare reklamy świetlne (jedyna z nielicznych kolorowych wizytówek szarych czasów PRL) nadal są interesującym tematem. Oprócz głównego prelegenta w dyskusji uczestniczył szef firmy KAPILAR - Lechosław Frankowski, który wyginał wiele rurek neonowych do projektów stworzonych przez Ryszarda MACHAROWSKIEGO. Miejmy nadzieję, że tej dzięki tej dyskusji powróci temat renowacji starych neonów, które mogą stać się ciekawą formą promocji miasta Łodzi.
 Termometr Kapilar

Dzięki termometrowi dowiesz się jaka jest aktualna temperatura na całym świecie!
 
Sprawdź pogodę

Newsletter:

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać
od nas najnowsze informacje.
Rezygnacja z newlettera.
 Google+