KAPILAR - PRODUCENT SZKŁA: neony, termometry, szkło dekoracyjne i ozdobne, szkło użytkowe, szkło laboratoryjne, rury szklane, naprawa szkła
Kanał youtube Kapilar

2010-12-17 Odnowią łódzkie neony?

Pod tym samym tytułem w dodatku do DZIENNIKA ŁODZKIEGO "KOCHAM ŁÓDŹ" ukazał się artykuł Matyldy WITKOWSKIEJ poruszający coraz bardziej aktualny temat ratowania starych łódzkich neonów. Fotomontaże artystki Marysi Rybickiej, która kilka tygodni temu przygotowała wystawę w klubokawiarni OWOCE I WARZYWA prezentującą najbardziej znane łódzkie reklamy świetlne (para na CENTRALU, MAGDA czy KASKADA), wywołały dyskusję, która miejmy nadzieję przyczyni się do renowacji chociaż jednego neonu z czasów PRL-u. Akcja ratowania świetlnych dzieł sztuki, będący doskonałą promocją miasta została już zapoczątkowana przez Katowice. Miejmy nadzieję, że Łódź nie będzie gorsza.
2010-12-12 Nasze termometry w TVN TURBO

W 15 odcinku VI serii programu POLAK POTRAFI, polskiej wersji popularnego programu JAK TO JEST ZROBIONE  można obejrzeć jak powstają w KAPILARZE bezrtęciowe termometry zaokienne. Nasza firma już po raz drugi znalazła się przed kamerami telewizji TVN (wcześniej nasze termometry były prezentowane w DZIEŃ DOBRY TVN). Mamy nadzieję, że to nie ostatni raz. :) Program o naszych termometrach można obejrzeć na stronie VOD ONET.
 
Program o produkcji termoemtrów POLAK POTRAFI w TVN TURBO
 Termometr Kapilar

Dzięki termometrowi dowiesz się jaka jest aktualna temperatura na całym świecie!
 
Sprawdź pogodę

Newsletter:

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać
od nas najnowsze informacje.
Rezygnacja z newlettera.
 Google+