KAPILAR - PRODUCENT SZKŁA: neony, termometry, szkło dekoracyjne i ozdobne, szkło użytkowe, szkło laboratoryjne, rury szklane, naprawa szkła
Kanał youtube Kapilar

2011-06-01 Szklane serca w KOSMOSIE

W dniach 01-05.06.2011 r. w Berlinie, odbył się DMY INTERNATIONAL DESIGN FESTIVAL, w ramach którego, swoje prace zaprezentował duet artystów z Warszawy p. Ewa Bochen i p. Maciej Jelski - założyciele studia projektowego KOSMOS PROJECT.

Praca pod tytułem COLLECTIVE UNCONSCIOUS-THE HEART (zbiorowa nieświadomość-serce), odnosi się do współczesnego życia, które może być racjonalne, w otoczeniu nowych technologii, ale nadal z zachowaniem przez nas elementu irracjonalnego.

Firma KAPILAR miała swój wkład w wystawiane tam szklane prace. To nasi "czarodzieje szkła" podjęli się niezwykle trudnego zadania stworzenia szklanej rzeźby, imitującej ludzkie serce. Wykonane z niezwykłą precyzją elementy projektu min: "szklane aorty", po raz kolejny udowadniają, iż ze szkła można  ZROBIĆ WSZYSTKO...

Produkcja karafki SERCE    Karafka SERCE
2011-05-27 Neony na PUMA SOCIAL PARTY

W dniu 27.05.2011 w SOHO FACTORY odbyła się największa "domówka w Polsce" - PUMA SOCIAL PARTY - organizowana przez czasopismo MALEMAN. Na evencie oprócz wielu zespołów muzycznych oraz DJ-ów można było zobaczyć neony reklamowe firmy KAPILAR. Więcej informacji oraz zdjęć na stronie MALEMEN.
Neony PUMA w SOHO FACTORY  Termometr Kapilar

Dzięki termometrowi dowiesz się jaka jest aktualna temperatura na całym świecie!
 
Sprawdź pogodę

Newsletter:

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać
od nas najnowsze informacje.
Rezygnacja z newlettera.
 Google+