KAPILAR - PRODUCENT SZKŁA: neony, termometry, szkło dekoracyjne i ozdobne, szkło użytkowe, szkło laboratoryjne, rury szklane, naprawa szkła
Kanał youtube Kapilar

2011-08-08 J. Weiss dzwoni do KAPILARA

Dlaczego rtęć w rtęciowym termometrze lekarskim nie opada do temperatury otoczenia po wyjęciu termometru spod pachy?

Takie oto pytanie usłyszał w słuchawce telefonu przedstawiciel handlowy działu termometrów Robert Trzcinka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby po drugiej stronie nie brzmiał głos Janusza Weissa z RADIA ZET.

Od momentu powstania na antenie RADIA ZET programu "Dzwonię do Pani/Pana w nietypowej sprawie", a następnie "Wszystkie pytania świata", zastanawialiśmy się, co by było gdyby kiedyś zadzwonił do nas Janusz Weiss… I jak widać, przyszła kolej na KAPILARA….

Zapraszamy serdecznie  do posłuchania audycji z udziałem naszego kolegi, a Pana Janusza Weissa, serdecznie przy tej okazji pozdrawiamy.

Wszystkie pytania świata RADIA ZET2011-06-04 I zdziwi się Europa...

Miło nam poinformować, iż wyprodukowany w firmie KAPILAR neon "AND EUROPE WILL BE STUNED" wykonany dla Narodowej Galerii Sztuki ZACHĘTA w Warszawie, został wystawiony w Pawilonie Polskim numer 54 w ramach Międzynarodowej Wystawy Sztuki w Wenecji.

Szerzej o wspomnianym wydarzeniu na stronie internetowej galerii sztuki , a także w nocie prasowej z la Biennale di Venezia.

Neon AND EUROPE WILL BE STUNED na wystawie w Wenecji

Polski Pawilon na 54. Międzynarodowej Wystawie Sztuki w Wenecji
fot. Ilya Rabinovich
Termometr Kapilar

Dzięki termometrowi dowiesz się jaka jest aktualna temperatura na całym świecie!
 
Sprawdź pogodę

Newsletter:

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać
od nas najnowsze informacje.
Rezygnacja z newlettera.
 Google+