KAPILAR - PRODUCENT SZKŁA: neony, termometry, szkło dekoracyjne i ozdobne, szkło użytkowe, szkło laboratoryjne, rury szklane, naprawa szkła
Kanał youtube Kapilar

2011-10-10 ENTER ME-SPIRITUAL DESIGN

Miło nam poinformować, iż firma KAPILAR poraz kolejny miała swój udział w realizacji projektu artystycznego. Tym razem wykonaliśmy szklany "prawie okrąg", który to stał się częścią pracy dyplomowej Pani Karoliny Hałatek. Wystawa powstała w wyniku osobistych poszukiwań uniwersalnego języka dotyczącego podstawowych i fundamentalnych kwestii właściwych każdemu człowiekowi, bez względu na uwarunkowania kulturowe.

Światło jest pierwszym warunkiem dla zaistnienia sztuki. Budowa fizyczna światła, składającego się z nieuchwytnych, pozostających w nieustannym ruchu fotonów, jest bezpośrednią inspiracją, jak i kluczem interpretacyjnym wystawy, która składa się z 3 instalacji: Blue Gate, Light Timer i Prism. Projekt został zrealizowany i pokazany w jednej z warszawskich galerii.

Praca bedzie również prezentowana na FESTIWALU DESIGN-u w Łodzi w dniach od 20-30 Października na Targowej 35, a 24 października na wystawy w centrum festiwalowym na Targowej wstęp bedzie bezpłatny.

http://www.lodzdesign.com/2011/wystawy/wystawy-towarzyszace/wystawy-towarzyszace/enter-me-spiritual-design-karolina-halatek/

https://www.facebook.com/profile.php?id=1585654929&ref=ts#!/video/video.php?v=162586463824331

ENTER ME-SPIRITUAL DESIGN by Karolina HAŁATEK2011-08-22 Neonowy UKŁAD WARSZAWSKI

W jesiennej ramówce stacji TVN, znalazł się nowy serial pt.UKŁAD WARSZAWSKI - kryminał z przymrużeniem oka i gwiazdorską obsadą. Jan Englert, Olga Bołądź, Lesław Żurek, Adam Ferency, to tylko kilka znanych nazwisk, które mają przyciągnąć widzów do oglądania nowej produkcji TVNu.

Konferencja poświęcona serialowi, odbyła się w Warszawie w poniedziałek 22.08.2011. Oprócz licznie przybyłych na spotkanie gwiazd, wzrok przyciągał wykonany w firmie KAPILAR neon. Animowana postać złodziejaszka wspinającego się po drabinie z łupem w worku na plecach znalazła się także w czołówce nowego serialu.

Emisja pierwszego odcinka już 04.09.2011 na antenie TVN, czekamy z niecierpliwością....a tymczasem zachęcamy do zapoznania się ze zwiastunem gdzie jedną z głównych ról gra oczywiście nasz neon. :)

Animacja neonu UKŁADU WARSZAWSKITermometr Kapilar

Dzięki termometrowi dowiesz się jaka jest aktualna temperatura na całym świecie!
 
Sprawdź pogodę

Newsletter:

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać
od nas najnowsze informacje.
Rezygnacja z newlettera.
 Google+