KAPILAR - PRODUCENT SZKŁA: neony, termometry, szkło dekoracyjne i ozdobne, szkło użytkowe, szkło laboratoryjne, rury szklane, naprawa szkła
Kanał youtube Kapilar

2012-04-02 Neonowe reklamy WARKI i BGŻ

Miło nam poinformować, iż w najnowszych reklamach telewizyjnych WARKI i BANKU BGŻ, można oglądać neony, wyprodukowane w KAPILARZE. Jest to kolejna udana kooperacja z łódzką wytwórnią filmową OPUS FILM. Obecność neonów w filmach reklamowych cieszy nas tymbardziej, iż w dobie gdzie diody LED są najbardziej popularną formą wykorzystywaną do wszelkiego rodzaju podświetleń, filmowcy nadal chętnie sięgają po klasyczne neony.
 
Neony w reklamie telewizyjnej piwa WARKA     Neony w reklamie telewizyjnej BANKU BGŻ2012-03-30 KAPILAR na targach EuroLab

W dniach 28-30 marca 2012 firma KAPILAR uczestniczyła w XIV edycji Targów Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab. Po raz kolejny, w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, świat nauki spotkał się ze światem biznesu. Tegoroczne wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród targowych gości. Oprócz ekspozycji wyrobów laboratoryjnych na stoiskach wystawienniczych, zwiedzający mogli korzystać z szeregu wydarzeń merytorycznych, takich jak wykłady, czy seminaria.

Udział w targach EuroLab bez wątpienia umożliwił nam zapoznanie się z najnowszą, kompleksową ofertą dla branży laboratoryjnej. Stał się także szansą na nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych, z których mamy nadzieję zaczniemy w najbliższej przyszłości skorzystać.
 Termometr Kapilar

Dzięki termometrowi dowiesz się jaka jest aktualna temperatura na całym świecie!
 
Sprawdź pogodę

Newsletter:

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać
od nas najnowsze informacje.
Rezygnacja z newlettera.
 Google+