KAPILAR - PRODUCENT SZKŁA: neony, termometry, szkło dekoracyjne i ozdobne, szkło użytkowe, szkło laboratoryjne, rury szklane, naprawa szkła
Kanał youtube Kapilar

2012-05-15 Neony w fabryce BIEDERMANNA

W zabytkowej, pięknie odnowionej szarpalni bawełny Biedermanna mieści się siedziba firmy GRONOWALSKI CRYSTAL FASHION, która to od 2008 roku jest jedynym w Polsce autoryzowanym sprzedawcą kryształów Swarovskiego. W ostatnich tygodniach firma Gronowalski rozszerzyła swoją działalność o restaurację (GRONOWALSKI RESTAURANT) i pub (BUDDHA PUB).

Wykonane przez KAPILAR neony i inne reklamy świetlne, komponują się pięknie w zabytkowych, fabrykanckich wnętrzach, ocieplając ich klimat i niczym kryształy Swarovskiego dodają im niezwykłego blasku.

Wszystkich ciekawych naszej ostatniej neonowej realizacji zapraszamy na ulicę Tymienieckiego 22/24 w Łodzi.

Neon BUDDHA PUB  

Neon GRONOWALSKI RESTAURACJA  




2012-05-11 META na Piotrkowskiej

W ostatnich tygodniach głośno było w Łodzi o lokalu zwanym do niedawna SETĄ METĄ GALARETĄ i to nie tylko za sprawą popularności wśród łodzian tej małej knajpki, ale z uwagi na jej nazwę.  Łódzki konserwator zabytków, nie zaakaceptował szyldu znajdującego się nad wejściem do lokalu o nazwie SETA META GALARETA, uznając słowa seta i galareta, kolokwialnymi i niegodnymi naszej reprezentacyjnej ulicy Piotrkowskiej.

Firma KAPILAR głosu w sporze wyżej wymienionym nie zabrała, za to wzięła się ostro do pracy nad neonem z nową nazwą lokalu META.Wszystkich chcących obejrzeć naszą ostatnią neonową pracę, zapraszamy do lokalu META na ulicę Piotrkowską 84. Neon radzimy podziwiać przy przysłowiowej "lornecie i meduzie" bo przecież słów seta i galareta nie wypada nam tutaj użyć...
Więcej informacji na: link 1, link 2, link 3, link 4



Termometr Kapilar

Dzięki termometrowi dowiesz się jaka jest aktualna temperatura na całym świecie!
 
Sprawdź pogodę

Newsletter:

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać
od nas najnowsze informacje.
Rezygnacja z newlettera.
 Google+