KAPILAR - PRODUCENT SZKŁA: neony, termometry, szkło dekoracyjne i ozdobne, szkło użytkowe, szkło laboratoryjne, rury szklane, naprawa szkła
Kanał youtube Kapilar

2012-11-05 Neonowa ENEA

Z przyjemnością informujemy, iż po raz kolejny nasze neony zagrały "główne role" w reklamie telewizyjnej. Tym razem w doborowym towarzystwie aktorskim: Andrzeja Grabowskiego, Artura Barcisia i Michała Żebrowskiego.

Reklama firmy ENEA – dostawcy energii elektrycznej, ukazała się w telewizji na początku listopada bieżącego roku, a zrealizowana została przez łódzką wytwórnię filmową OPUS FILM, z którą to firma KAPILAR często współpracuje.

Po cichu liczymy na to, że pokazane w reklamie kolorowe napisy, spodobają się fryzjerom, którzy to zechcą mieć podobne neony, nad wejściem do swojego salonu.

Reklama ENEA-STAŁA CENA2012-10-26 Inwazja neonowej mocy w SOHO

O warszawskiej dzielnicy artystycznej SOHO FACTORY, pisaliśmy już przy okazji majowej NOCY MUZEÓW, gdzie specjalnie na to święto, zawisł odrestaurowany przez KAPILARA napis neonowy WARSZAWA WSCHODNIA. Okazuje się, iż to był dopiero początek neonowej inwazj...
 
Dzielnica ta, bardzo aktywnie działa w dziedzinie warszawskiej kultury. Osiem hektarów zieleni z wieloma budynkami pofabrycznymi, daje ogromne możliwości twórcze. Co chwila do użytku włączane są odrestaurowane hale produkcyjne, które to pełnią rolę biur, restauracji, galerii, pracowni. Nad kilkoma z nich, rozbłyskają odrestaurowane neony, udostępnione przez MUZEUM NEONÓW, które na terenie SOHO ma swoją siedzibę.
 
Obecnie przywróciliśmy do życia znany wszystkim warszawiakom napis PZO WARSZAWA, kultowe KINO PRAHA, filiżankę z restauracji JAŚ i MAŁGOSIA, a także GŁÓWNA KSIĘGARNIA TECHNICZNA i DWORZEC KOLEJOWY CHODZIEŻ. W planach są kolejne neonowe cudeńka, które miejmy nadzieje trafią do "gabinetu lekarskiego" KAPILARA i na nowo zaczną cieszyć światłem nasze oczy.
 
Cieszymy się z tego, ze są w Polsce ludzie, którym temat starych neonów jest równie bliski jak KAPILAROWI i którzy dzięki swoim możliwościom i pomysłom, próbują ratować te piękne reklamy. KAPILAR jest całkowicie na TAK dla neonowej inwazji mocy.

  Odnowiony neon DWORZEC KOLEJOWY CHODZIEŻ  
Odnowiony neon FILIŻANKA JAŚ I MAŁGOSIA

  Odnowiony neon GŁÓWNA KSIĘGARNIA TECHNICZNA   Odnowiony neon PZO WARSZAWA

Odnowiony neon KINO PRAHATermometr Kapilar

Dzięki termometrowi dowiesz się jaka jest aktualna temperatura na całym świecie!
 
Sprawdź pogodę

Newsletter:

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać
od nas najnowsze informacje.
Rezygnacja z newlettera.
 Google+